• Konsultacje dla uczniów rodziców w roku szkolnym 2022/2023

         lp

        nazwisko i imię

        Termin

        1

        Małgorzata Wiśniewska

        Wtorek 14:30-15:30

        2

        Michał Kwiatkowski

        Wtorek 14:30-15:30

        3

        Adamiec Katarzyna

        Środa 14:25-15:25

        4

        Anyszewska Katarzyna

        Środa 7:00-8:00

        5

        Banaszczyk Iwona

        Środa 7:00-8:00

        6

        Bartosiak-Sikorzyńska Małgorzata

        Wtorek 7:00-8:00

        7

        Bliźniuk Katarzyna

        Czwartek 14:30-15:30

        8

        Borowiecka Monika

        Poniedziałek 14:30-15:30

        9

        Borszyńska Sylwana

        Piątek 14:30-15:30

        10

        Brzezińska Agnieszka

        Piątek 14:30-15:30

        11

        Brzozowicz Magdalena

        Piątek 7:30-8:30

        12

        Chałupnik Kamil

        Piątek 14:35-15:35

        13

        Ciążyńska Anna

        Czwartek 14:30-15:30

        14

        Czernek Ewa

        Wtorek 14:20-15:20

        15

        Dudkiewicz Magdalena

        Czwartek 7:30-8:30

        16

        Durkiewicz Michał

        Piątek 7:55-8:55

        17

        Drąg Karol

        Czwartek 14:25-15:25

        18

        Grzybowska Anna

        Wtorek 14:30-15:30

        19

        Horwat Anna

        Poniedziałek 14:30-15:30

        20

        Jacak-Tybulczuk Marta

        Poniedziałek 14:30-15:30

        21

        Jasnosz Michał

        Poniedziałek 7:00-8:00

        22

        Kapuścińska-Kmiecik Nina

        Środa 14:25-15:25

        23

        Karolak Agnieszka

        Środa 13:30-14:30

        24

        Karolak Bożena

        Poniedziałek 14:30-15:30

        25

        Kędrzyński Tomasz

        Środa 7:00-8:00

        26

        Klewer Dorota

        Środa 14:30-15:30

        27

        Kociemba Magdalena

        Środa 14:30-15:30

        28

        Kolasińska-Wilczek Ilona

        Poniedziałek 14:30-15:30

        29

        Kołaczkowska Anna

        Czwartek 14:35-15:35

        30

        Koralewski Mariusz

        Środa 7:00-8:00

        31

        Kotas-Jużyczyńska Alina

        Czwartek 14:30-15:00

        32

        Krysztofczyk Beata

        Czwartek 14:30-15:30

        33

        Kubiak Elżbieta

        Wtorek 14:30-15:30

        34

        Lewa Agata

        Wtorek 14:30-15:30

        35

        Lorek Rafał

        Środa 15:15-16:15

        36

        Majewska Magdalena

        Piątek 7:00-8:00

        37

        Mańko Małgorzata

        Wtorek 7:00-8:00

        38

        Marciniak Aneta

        Środa 14:30-15:00

        39

        Melson Andrzej

        Środa 7:00-8:00

        40

        Mikołajczyk Violetta

        Poniedziałek 14:30-15:30

        41

        Mosakowska Marzena

        Czwartek 14:30-15:30

        42

        Okas Katarzyna

        Poniedziałek 14:30-15:30

        43

        Paś-Pasińska Aneta

        Poniedziałek 14:30-15:30

        44

        Piechol Adrian

        Czwartek 14:00-15:00

        45

        Piera Karen

         Piątek 14:30-15:00

        46

        Przygodzka Barbara

        Środa 14:30-15:30

        47

        Sapela Beata

        Wtorek 15:20-16:20

        48

        Siuta Tomasz

        Piątek 14:30-15:30

        49

        Smoktunowicz Konrad

        Środa 14:30-15:30

        50

        Stolarczyk Mateusz

        Piątek 14:30-15:30

        51

        Strulak Grzegorz

        Poniedziałek 15:20-16:20

        52

        Sychowska Lucyna

        Środa 14:00-15:00

        53

        Szulc Marta

        Czwartek 15:40-16:25

        54

        Śliwińska Anna

        Poniedziałek 15:25-16:25

        55

        Trędak Urszula

         Piątek 7:30-8:00

        56

        Wawrzonek Maciej

        Środa 14:30-15:30

        57

        Wielkopolan Krzysztof

        Piątek 14:35-15:35

        58

        Wojciechowska-Kozłowska Olga

        Poniedziałek 15:00-16:00

        59

        Woropaj Izabela

        Środa 7:00-8:00

         

        Uprzejmie prosimy o wcześniejsze potwierdzenie chęci udziału w konsultacjach.