Miło nam poinformować, że XV edycja Dnia Przedsiębiorczości dobiegła końca.

Uczniowie naszej szkoły, pomimo ciężkich, pandemicznych warunków w jakich zmuszeni byli pracować, dzielnie stawili czoło wszelkim pojawiającym się przeciwnościom.

Zgodnie z tematem "Kreujemy swoją przyszłość" uczestnicy przedstawili przygotowane prezentacje wyobrażeń o idealnym mieście przyszłości i innowacyjnych rozwiązaniach, które warto by było w nim zastosować.

 

Jesteśmy dumni z otrzymanego dla naszego przedsięwzięcia patronatu i wsparcia Wydziału Zarządzania UŁ i Wydziału Architektury i Budownictwa PŁ. Dziękujemy p.  dr. Przemysławowi Tomalskiemu (pracownikowi Wydziału Geografii UŁ), dr. Magdalenie Wiśniewskiej (pracownikowi Wydziału Zarządzania UŁ) i Pani dr. inż. Joannie Matuszewskiej za poprowadzenie inspirujących prelekcji.

Mamy nadzieję, że XV edycja Dnia Przedsiębiorczości była dla wszystkich niesamowitym przeżyciem, w trakcie którego mogliśmy wykazać się ogromną kreatywnością.

Wierzymy w to, że organizowane przez nas wydarzenie zainspirowało młodzież do działania i dbania o nasz wspólny dom - Ziemię.

 

 

Prezentujemy Finalistów tegorocznej edycji:

 

Pierwsze miejsce: 1C

Drugie miejsce: 2CP

Trzecie miejsce: 1D1

 

Przyszłość jest w naszych rękach, dlatego też zgodnie z mottem naszego liceum nie wstydźmy się miłowania, tworzenia i dorastania, i świadomie kreujmy naszej wspólne jutro.

klasa 2FP